Kariera

Proces rekrutacji

A A A

etap1.jpg

Złożenie aplikacji


Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie publikacji oferty pracy. Odnajdziesz je na naszej stronie oraz najpopularniejszych portalach pracy. Po złożeniu aplikacji otrzymasz wiadomość email potwierdzającą, że otrzymaliśmy Twoje dokumenty aplikacyjne.

etap_2.jpg

Przegląd aplikacji


Na tym etapie dokonujemy wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji. Pod uwagę bierzemy również aplikacje, które otrzymaliśmy podczas wcześniejszych procesów rekrutacyjnych, jeśli zgłaszający je kandydaci wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnych procesach. Do kolejnego etapu zapraszamy kandydatów, których doświadczenie w największym stopniu odpowiada profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym.

etap_3.jpg

Spotkania/Rozmowa telefoniczna


W trakcie pierwszego spotkania lub rozmowy telefonicznej pogłębiamy wiedzę o kandydacie. Skupiamy się na jego doświadczeniu, kluczowych kompetencjach oraz wewnętrznych motywacjach. Dla kandydatów rozmowa jest okazją do uzyskania dodatkowych informacji na temat naszej organizacji i oferowanego przez nas stanowiska pracy.

etap_4.jpg

Spotkanie z potencjalnym przełożonym


Następnie kandydaci, którzy otrzymali pozytywną rekomendację rekrutera, spotykają się z potencjalnym przełożonym. Spotkanie, poza rozmową na tematy merytoryczne, służy poznaniu się i pozwala przełożonemu stwierdzić czy kandydat dobrze wpasuje się do zespołu. Czasami przełożeni proszą o rozwiązanie testu lub wykonanie zadania sprawdzającego wiedzę lub umiejętności niezbędne na obsadzanym stanowisku pracy. 

etap_5.jpg

Weryfikacja referencji


Na tym etapie pogłębiamy wiedzę na temat kandydatów, rozmawiając ze wskazanymi przez nich współpracownikami i przełożonymi. Proces zbierania referencji ułatwia nam podjęcie ostatecznej decyzji i wybór kandydata, którego zaprosimy do zespołu.

etap_6.jpg

Zaproszenie do współpracy


Na zakończenie procesu kandydaci, których zaprosiliśmy na rozmowę i kolejne etapy otrzymują informację zwrotną, a osoba, którą wybraliśmy otrzymuje ofertę pracy.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »